Anna Brázdilová – výživový poradce

Kopie-111Moje filozofie: Šťastná jsem, když pomáhám lidem ke štěstí

Jmenuji se Anna Brázdilová, jsem kategorie 55+ ☺smile a už více jak 30 let se pohybuji
ve světě potravin a výživy.
Původním povoláním potravinářský technolog, po mnoho let jsem 
pracovala jako vedoucí veřejného stravování.

Můj zdravotní stav (porucha metabolismu - pozřít jakékoliv jídlo bylo pro mě utrpením) mne přiměl k tomu, abych se zajímala o vliv potravy na naše zdraví opravdu do hloubky.
Vyústilo to ve studium různých výživových směrů (Ajurvéda,TČM,vegetariánství atd.) a následným pochopení méně známých a publikovaných souvislostí.
Je to už téměř 20 let, co se věnuji poradenství v oblasti změny životního stylu. Stavím na osobní zkušenosti a zkušenostech mých klientů.

Jsem absolventkou nejrozsáhlejšího kurzu pro výživu a suplementaci, pod vedením Mgr. Martina Jelínka.   http://www.kurzyatac.cz/kurzy

V rámci své činnosti neustále absolvuji různé kurzy, semináře, jak u nás, tak v zahraničí, a sleduji nové trendy v této oblasti.

Při práci s lidmi volím individuální přístup, protože každý jsme ORIGINÁL.
Velký vliv na naše zdraví a vitalitu má náš metabolický typ, způsob stravování, myšlení, tělesná aktivita, pravidelná očista těla jak vně tak vnitřně a mnoho dalších aspektů.
Proto neztrácejte čas a svou energii 
zaručenou dietou, která možná funguje krátkodobě, ale její celkový dopad na váš organismus může být negativní a jenom povede ke ztrátě důvěry v možnost pozitivní změny právě u Vás.

Věřte, že neexistuje univerzální návod na štěstí a zdraví. Společnými silami však Vaši cestu najít můžeme, ráda vám na začátku pomohu, aby nejste na cestě sami.
Váš úspěch bude i mým úspěchem.

Změna je možná v každém věku, každý si zaslouží zdraví a radost, jen někdy potřebuje někoho, kdo mu v tom (ze začátku) pomůže.

                        Můj vlastní příběh budiž důkazem, že změna je možná:  

Certifikáty a osvědčení


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rychlý kontakt

Květná 681/8
742 35 Odry

annabrazdilova@email.cz

+420 604 845 023

www.centrum3p.cz

www.facebook.com

Zeptejte se nás

Jméno
E-mail
Zpráva

Zašleme vám aktuální program akcí

Jméno
E-mail
Zpráva