Něco málo o mně.

Kopie-111Moje filozofie:

  • Moje práce je mým posláním
  • Každý si zaslouží zdraví, štěstí, úspěch
  • Kdo hledá, ten najde

Jmenuji se Anna Brázdilová, jsem kategorie 55+ ☺ a už více jak 30 let se pohybuji ve světě potravin a stravování. Jsem potravinářský technolog, a navíc, mnoho let jsem pracovala jako vedoucí veřejného stravování.
Můj zdravotní stav (porucha metabolismu - pozřít jakékoliv jídlo bylo pro mě utrpením) mě přiměl k tomu, více se zajímat o vliv potravy na naše zdraví.
To vše mě navedlo na cestu studování různých výživových směrů (Ajurvéda,TČM,vegetariánství atd.) a pochopení mnoha souvislosti.
Je to už téměř 20 let, co se věnuji poradenství v oblasti změny životního stylu.

Jsem absolventkou nejrozsáhlejšího kurzu pro výživu a suplementaci, pod vedením Mgr. Martina Jelínka.   http://www.kurzyatac.cz/kurzy

V rámci své činnosti neustále absolvuji různé kurzy, semináře, ne jenom u nás, ale i v zahraničí a sleduji nové trendy v této oblasti.

Při práci s klienty volím individuální přístup, protože každý jsme ORIGINÁL.
Velký vliv na naše zdraví a vitalitu má náš metabolický typ, způsob stravování, myšlení, tělesná aktivita, pravidelná očista těla jak vně tak vnitřně a mnoho dalších aspektů. Proto neztrácejte čas a svou energií "zaručenou dietou", která možná funguje krátkodobě, ale její celkový dopad na váš organismus může být negativní a jenom vás odradí od dalších pokusů na cestě za lepším životním stylem.

Věřte, že neexistuje univerzální návod jak vše v životě vyladit, ale společnými silami ten správný návod pro vás určitě vytvoříme a já vám s tím pomohu, aby jste na té cestě nebyli sami. Váš úspěch je i mým úspěchem.

Pracovat na změně se vyplatí v každém věku a každý si zaslouží zdravý a radostný život, jen někdy potřebuje někoho,

kdo mu v tom pomůže.                       

                         Anna Brázdilová - váš kouč změny životního styluMuj-pribeh-collage

Certifikáty a osvědčení


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rychlý kontakt

Květná 681/8
742 35 Odry

annabrazdilova@email.cz

+420 604 845 023

www.centrum3p.cz

www.facebook.com

Zeptejte se nás

Jméno
E-mail
Zpráva

Zašleme vám aktuální program akcí

Jméno
E-mail
Zpráva